2021 KAWASAKI EX400HMFNL NINJA 400
Call for Details
  ... people are viewing this right now
  Share
Kawasaki2
Miles: 14543
VIN: JKAEXKH17MDAA0451
Key Specs:
  • Engine: 399 cc liquid-cooled parallel-twin
  • Transmission: 6-speed with assist & slipper clutch
  • Frame: Steel trellis frame
  • Front Suspension: 41 mm telescopic fork
  • Rear Suspension: Bottom-link Uni-Trak® with preload adjustability
  • Brakes: Single 310 mm front disc, single 220 mm rear disc
  • Tires: 110/70-17 front, 150/60-17 rear
  • Seat Height: ~30.9 in
  • Fuel Capacity: ~3.7 gallons
  • Curb Weight: ~364 lb
Brand
Kawasaki
Kawasaki2
0.00
0 reviews
5
Be the first to review “2021 KAWASAKI EX400HMFNL NINJA 400”